Наші послуги

ЗАХИСНЕ ЗАЗЕМЛЕННЯ

Захисне заземлення застосовується в усіх побутових електричних системах, в яких є ймовірність ураження людини струмом.

Процес монтажу заземлення

Технології розвиваються і різноманітні електроприлади заповнюють наші будинки, квартири і дачі, і заземлення стає страховкою, яка гарантує безпеку і будинкам і людям.  Якщо все зробити правильно, то холодильники, пральні печі, хлібопічки і праска можуть працювати паралельно, не становлячи загрозу загоряння. Не створивши заземлення будинку, електроприлади стануть небезпечними . Тому проводити цей процес потрібно з почуттям, тактом і знаннями в усіх відношеннях.

Процес монтажу обмідненого заземлення

 

Типи заземлення

Залежно від сфери призначення та застосування заземлення поділяється на:

Захисне

Застосовується в усіх побутових електричних системах, в яких є ймовірність ураження людини струмом. Заземлювальні пристрої таких систем встановлюються відповідно до існуючих норм електробезпеки і повинні відповідати найвищим вимогам ПУЕ 2017.

Блискавкозахисне

Застосовується в системах громовідводу. Встановлюються такі пристрої заземлення в залежності від класу захисту громовідводу, який вибирається на стадії проектування в залежності від складності об’єкта та присвоєного класу ризику наслідків . При попаданні блискавки в захищений об’єкт, пристрої блискавкозахисного заземлення забезпечують безпечне розсіювання струму блискавки в землю.

Робоче

Встановлюється в основному на промислових об’єктах, для належного функціонування електроустановок (навмисне з’єднання з землею окремих точок електричного кола – нейтральних точок обмоток генераторів, силових і вимірювальних трансформаторів, дугогасячих апаратів і т.д ..). На виробництві робоче заземлення необхідне для забезпечення ефективної та безперервної роботи електроустановок всього підприємства.

Технологічне

Для коректної роботи медичної техніки, електронного лабораторного обладнання, необхідно виконати комплекс заходів, який забезпечить необхідний рівень захисту електронного та електричного обладнання. Тому, для надійної роботи і захисту всього цього електронно-технічного обладнання потрібно функціональне заземлення FE.

Комплекти заземлення РАМ-Т

ukUK
ru_RURU ukUK