Наші послуги

СИСТЕМИ АНТИОБЛЕДЕНІННЯ

Для уникнення накопичення снігу та льоду на дахах, замерзанню води в жолобах, водостічних трубах та єндовах, а також для запобігання утворення бурульок використовується система захисту від снігу та льоду (система антиобледеніння).

Основним елементом системи являється нагрівальний кабель ELEKTRA VCDR, що замкнутий накоротко, внаслідок чого виникає ефект перетворення електричної енергії в теплову. Нагрівальний кабель прокладається в жолобах, єндовах, на торці даху будівлі, в водостічних трубах. Нагріваючись кабель не дає можливості утворюватись льодяному шару в жолобі та водосточній трубі, що дозволяє вільне зтікання зтопленої води у дренажну систему. Ефект досягається шляхом нагрівання кабелів на початковій стадії опадів при заданій температурі.

Система повністю автоматизована, та вмикається при появі двох факторів:

Системи сніготанення

Для уникнення накопичення снігу та льоду на під’їзних шляхах, проходах, автостоянках, на бруківці і сходах застосовують системи сніготанення. Такі системи являють собою набір нагрівальних кабелів, розрахованих згідно норм, а також комплекту автоматики, яка складається із метеостанції та певних датчиків температури і влогості.
Для підігріву зовнішніх площадок можуть бути використані наступні нагрівальні кабелі та мати:ELEKTRA VC 20, ELEKTRA VCD 25, ELEKTRA TuffTec 30, ELEKTRA SnowTec, ELEKTRA SnowTec Tuff

В свою чергу хочемо наголосити, що кабельні електричні системи повністю безпечні для зовнішнього середовища та людей. Використання систем антиобледеніння – це перш за все розумна інвестиція. Адже завдяки цим системам відпадає необхідність у використанні соляних сумішей та спецтехніки. А вартість ремонту пошкодженого фасаду чи водостічних труб суттєво вища в порівнянні з вартістю монтажу та обслуговування системи захисту даху від снігу та льоду.

Захист труб від замерзання

Системи обігріву використовуються для захисту від замерзання труб, водопроводів, каналізаційних труб, розбризгувачів, гідрантів, та запобігають утворенню конденсату у дренажних трубах в системах кондиціонування повітря і вентиляції.

Для обігріву труб і водопроводів використовуються:

  • Нагрівальні кабелі постійного опору ELEKTRA VCD10 і ELEKTRA FreezeTec ® , де існує постійна нагрівальна потужність на один погонний метр кабелю.
  • Саморегулюючі нагрівальні кабелі ELEKTRA SelfТec PRO і готовий саморегулюючий комплект ELEKTRA SelfТec 16, де нагрівальний кабель пристосовується до температури навколишнього середовища.
  • Спеціально розроблений саморегулюючий кабель ELEKTRA SelfТec ® DW для обігріву труб з середини, який використовується для обігріву труб із питною водою у місцях, де неможливо застосувати стандартну систему обігріву труби ззовні.
ukUK
ru_RURU ukUK